Wydrukuj tę stronę

Aktualności

<< <  Strona 2 z 42  > >>

09-08-2020
Napisał: admin
Koleżanki i Koledzy,
 
Miło nam poinformować o sukcesie Naszego kolegi Roberta Gniota a właściwie jego psa... NAWOJ z rogu trzech książąt, który zdobył tytuł Grand Championa Słowacji oraz oficjalnie zakończył INTERCHAMPIONA C.I.B. i C.I.E. W załączeniu dokumentacja zdjęciowa.
 
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
 
Darz Bór
 
Zarząd Koła
09-08-2020
Napisał: admin

Koleżanki Koledzy,

Zarząd koła na ostatnim posiedzeniu Zarządu zdecydował na mocy uchwały:

- odwołać straznika łowieckiego Kol. Ryszard Pałczyński na obwodzie 293

- powołać strażnika łowieckiego oraz gospodarza łowiska Kol. Robert Gniot na obwodzie 293

- powołać drugiego strażnika łowieckiego oraz gospodarza łowiska Kol. Słowomir Chmura na obwodzie 294. Na tym obwodzie Kol. Sławomir Chmura będzie wspołpracował z dotychczas powołanym strażnikiem oraz gospodarzem Kol. Wojtek Osadczuk.

Na obwodzie 272 bez zmian tj.:

- funkcję strażnika łowieckiego pełni dalej Kol. Michał Kozów

- funkcję gospodarza łowiska pełni dalej Kol. Tomasz Trafas

Darz Bór

Zarząd Koła

 

 

09-08-2020
Napisał: admin

Koleżanki i Koledzy,

Ze względu na dalej panującą epidemię COVID-19 w Polsce Zarząd Koła po zebraniu informacji oraz zasięgnięciu opinii m.in. w Zarządzie Głównym PZŁ podjął decyzję o nie zwoływaniu Walnego Zgromadzenia we wrześniu b.r. Walne Zgromadzenie zostanie zwołane dopiero, gdy sytuacja epidemiologiczna w Polsce się poprawi bądź/i zmienią się wytyczne i regulacje zewnętrzne.

W związku z powyższym Zarząd Koła podjął na mocy uchwały decyzję o wycofaniu uchwały nr 12/2020-2021 w sprawie tymczasowego zawieszenia naliczanie premii- rekompensat na strzeloną zwierzynę od 01.07. b.r. do najbliższego Walnego Zgromadzenia. Premię bądą zatem naliczane jak dotychczas.

Darz Bór

Zarząd Koła

14-07-2020
Napisał: admin

Koleżanki i Koledzy,

Zarząd Koła informuje selekcjonerów, że od 15 lipca polujemy na sarnę kozła bez ograniczeń tzn. znosimy limity odstrzału po jednej sztuce kozła selekcyjnego i łownego na każdym obwodzie. Jedynym limetem będzie ilość kozłów wypisanych w odstrzale oraz oczywiście plan roczny.

Darz Bór

Zarząd Koła

03-07-2020
Napisał: admin

Koleżanki i Koledzy,

W związku z dużymi szkodami w uprawach a w szczególności zasiewach przenicy Zarząd Koła apeluje do myśliwych o zintensyfikowanie polowań indywidualnych na wszystkich obwodach tj. 272, 293 oraz 294 a zwłaszcza w rejonie Witoszowa Dolnego i Górnego.

Darz Bór

Zarząd Koła