Wydrukuj tę stronę

Aktualności

Strona 1 z 70  > >>

21-09-2023
Napisał: admin

Koleżanki i Koledzy,

Zgodnie z przekazaną informacją od Zarządu Okręgowego przypominamy wszystkim zainteresowanym o obchodach Hubertusa Okręgu Wałbrzyskiego z okazji 100-lecia PZŁ, który odbędzie się dnia 24 września b.r. od godziny 12:30 na terenie Zamku i stadniny Książ w Wałbrzychu. Poniżej link do programu obchodów:

https://walbrzych.pzlow.pl/zaproszenie-hubertus-okregu-walbrzyskiego-z-okazji-100-lecia-pzl-24-wrzesnia-2023/

Zapraszamy wszystkich myśliwych i symaptyków łowiectwa!

Darz Bór

Zarząd Koła

12-09-2023
Napisał: admin

Koleżanki i Koledzy,

Infromujemy, że w ramach promocji łowiectwa oraz na zaproszenie Urzędu Gminy Żarów wspólnie z kołem łowieckim "Sylwan" ze Świdnicy oraz Nadleśnictwem Świdnica Nasze Koło wystawiło stoisko na dożynkach gminnych organizowanych dnia 09.09.2023 r. w Imbramowicach. Ta inicjatywa Naszego Koła spotkała się z bardzo przychylnym odbiorem. Liczni goście mogli skorzsztować potraw myśliwskich, oglądnąć trofea oraz zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami z zakresu myślistwa oraz leśnictwa. Dla najmłodszych przewidziane były gry i zabawy.

Darz Bór

Zarząd Koła

06-09-2023
Napisał: admin

Koleżanki i Koledzy,

Zgodnie z przekazaną informacją od Zarządu Okręgowego zapraszamy wszystkich myśliwych i symaptyków łowiectwa na obchody Hubertusa Okręgu Wałbrzyskiego z okazji 100-lecia PZŁ, który odbędzie się dnia 24 września b.r. od godziny 12:30 na terenie Zamku i stadniny Książ w Wałbrzychu.

Darz Bór

Zarząd Koła

 

04-08-2023
Napisał: admin

Koleżanki i Koledzy,

Informujemy, że w najbliższą sobotę 05.08.2023 r. o godzinie 16:00 odbędzie się tradycyjna już Msza św. odpustowa w  Kościele pw. Matki Bożej od Zagubionych w Karpowie k/ Lądka Zdrój. W programie oprócz uroczystej mszy przewidziono wręczenie odznaczeń łowieckich, koncert Reprezentacyjnego Zespołu Muzyki Łowieckiej i Leśnej Okręgu Wałbrzyskiego PZŁ „ODGŁOSY KNIEJI” oraz wspólną biesiadę wraz z poczestunkiem dla uczestników.

Mszy Św. będzie przewodził J.E. Ks. Biskup Marek Mendyk.

Zapraszamy!

Darz Bór

Zarząd Koła

 

04-08-2023
Napisał: admin

Kolzeżanki i Koledzy,

Miło nam poinformować, że w lipcu tego roku Nasze łowiska zostały znowu zasiedlone kuropatwami w ilości 100 sztuk. Dziękujemy za pomoc kolegom w składzie: Tomasz Trafas, Kamil Trafas, Robert Gniot, Konrad Jacek oraz Michał Kozów.

Darz Bór

Zarząd Koła